پیام سال : جهش تولید باید تغییر محسوس در زندگی مردم ایجاد کند

طراحی سایت در کرج با دیجی پدیا

طراحی سایت در کرج به گونه ای است که می تواند تداوم فعالیت صاحبین تجارت را تضمین کند. افزایش مشتری و در مقابل افزایش درآمد از مزیت های داشتن یک وب سایت در کرج است. اهمیت داشتن سایت در کرج برای کسب و کارها به حدی است که موجب برندسازی برای صاحبین تجارت می شود. آگاهی از برند باعث می شود مشتریان شما تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کنند. طراحی سایت در زمینه های آنلاین و موفق فروشگاه کالا، فروش آنلاین فایل دیجیتال، سایت ویدیویی، سایت شخصی، سایت شرکتی، سایت خصوصی، سایت دولتی و دانشگاهی که در منو بخش نمونه کارها میتوانید مشاهده کنید. تمام طراحی ها و برنامه نویسی های سایت با SEO استاندارد توسط تیم دیجی پدیا به طور 24 ساعته پشتیبانی و درج تولید محتوای یونیک کاملا تخصصی انجام می شود.

اتوماسیون مشتریان
internet
w3schools
iwmf
samandehi

درخواست طراحی سایت تخصصی از تیم دیجی پدیا

اسم و فامیلی تایپ نشد؟!
شماره تماس تایپ نشد؟!
ایمیل تایپ نشد؟!
dp logo
طراحی سایت ویترینی

سایت های که نوع ویترین دارند فقط برای نمایش یکسری اطلاعات محدود یا مدت زمان کم طراحی و برنامه نویسی می شوند. سایتی که حالت ویترین دارد از نوع سایت های ثابت (Static Website) هستند.

dp logo
طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی سایتی است که برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها استفاده می شود که در آن امکاناتی مانند: صفحه معرفی شرکت، معرفی محصولات، معرفی خدمات، گالری تصاویر، صفحه تماس و … وجود دارد.

dp logo
طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی سایتی است که اقدام به فروش آنلاین محصولات دیجیتالی یا کالایی(فیزیکی) می کنید. در طراحی سایت فروشگاهی امکاناتی مانند: سبد خرید، جستجوی پیشرفته، سیستم پرداخت، سیستم ورود و ثبت نام، سیستم کامنتینگ … در نظر گرفته می شود.

dp logo
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت های شخصی یا اختصاصی متناسب با نیازهای شما انجام و پیاده سازی می شوند. زیرا مطابق فعالیت تجاری یا خصوصی شما امکانات و خدمات طبق خواسته تکمیلی فی مابین برنامه نویسی و طراحی می شوند.

dp logo
طراحی سایت تجارت به مشتری

طراحی سایت B2C برای تجارت بین فروشنده با مصرف کننده است. به گونه ای كه افراد با صرف اندک زمانی محصول مورد نياز خود را خريداری می كنند و به صورت آنلاين مبلغ آن را می پردازند. مانند: فروش خودرو سایپا و ایرانخودرو

dp logo
طراحی سایت کسب و کار به کسب و کار

طراحی سایت B2B توجه خاصی بر ارائه محتوای سایت و ابزارهای کار آمد پیمایش صفحات وب دارد، تا بیشترین محتوا در کمترین کلیک ها و مدت زمان به کاربران نمایش داده شود. مانند: هُلدینگ یا شرکت مادر

آموزش رایگان طراحی سایت دیجی پدیایی ها

تیم دیجی پدیا در راستای هر چه بیشتر آگاه شدن دانش هواداران طراحی سایت یکسری زبان ها، تکنیک ها، اصطلاح ها، رابط ها و ... را به شما به طور رایگان و مختصر ارائه می کند.

تماس، پشتیبانی و مشاوره رایگان با دیجی پدیا
dp WhatsApp

تکنولوژی PWA در طراحی سایت را می دانید؟

تکنولوژی Progressive Web App مرور وب را با قابلیت ها و مزایای یک App ترکیب می کند تا تجربه کاربری را بهبود دهید. PWA فقط برای بستر امن فراهم می شود به همین دلیل داشتن گواهی SSL برای سایت ضروری می باشد. وقتی PWA نصب شود کاربران می توانند سایت شما را در صفحه هوم (Home) خود در نسخه های مختلفی مانند: دسکتاپ و موبایل نگه دارند. همچنین اشتراک گذاری App های وب کار راحتی است و کاربران می توانند این Appها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. طبق مستندات ارائه شده توسط شرکت Google با استفاده از تکنولوژی PWA می توانید SEO سایت تان را افزایش دهید و برتر باشید.

دیگر نیازی به App جدا در کنار سایت نیست و سایت شما با تکنولوژی PWA با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی و امکانات به اپلیکیشن تبدیل می شود.