qiau-cv
hp-cv
nova-cv
plating-cv
hamgardi-cv
Digi-pedia.ir
digi-pedia-team

طراحی سایت دیجی پدیا با تیم مجرب و جوان

طراحی سایت در کرج با دیجی پدیا

طراحی سایت در کرج به گونه ای است که می تواند تداوم فعالیت صاحبین تجارت را تضمین کند. افزایش مشتری و در مقابل افزایش درآمد از مزیت های داشتن یک وب سایت در کرج است. اهمیت داشتن سایت در کرج برای کسب و کارها به حدی است که موجب برندسازی برای صاحبین تجارت می شود. آگاهی از برند باعث می شود مشتریان شما تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کنند. طراحی سایت در زمینه های آنلاین و موفق فروشگاه کالا ، فروش آنلاین فایل دیجیتال ، سایت ویدیویی ، سایت شخصی ، سایت خصوصی ، سایت دولتی و دانشگاهی که در صورت درخواست به شما لینک صفحه نمونه کارهای ما ارسال می گردد . تمام طراحی ها و برنامه نویسی های سایت با SEO استاندارد توسط تیم دیجی پدیا به طور 24 ساعته پشتیبانی و درج تولید محتوای یونیک کاملا تخصصی انجام می شود . ( نوع طراحی سایت و امکانات سایت ها را می شناسید؟! )

logo-samandehi
logo-iwmf
logo-internet
logo-internet
اطلاعات تماس با تیم دیجی پدیا
debug persian history jalali wordpress plugin
Iranian SEO Channel
office-site

طراحی سایت شرکتی دیجی پدیا

سایت شرکتی سایتی است که برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها استفاده می شود که در آن امکاناتی مانند : صفحه معرفی شرکت ، معرفی محصولات ، گالری تصاویر ، صفحه تماس و … وجود دارد.

shop-site
طراحی سایت فروشگاهی دیجی پدیا

سایت فروشگاهی سایتی است که اقدام به فروش آنلاین محصولات دیجیتالی یا کالایی و خدمات می کنند . در طراحی سایت فروشگاهی امکاناتی مانند : سبد خرید ، جستجوی پیشرفته ، سیستم پرداخت ، سیستم ثبت نام و … در نظر گرفته می شود.

wordpress-site
طراحی سایت وردپرسی دیجی پدیا

سایت وردپرسی با CMS وردپرس نصب و کانفیگ به زبان فارسی یا انگلیسی پیاده سازی می شود سپس با توجه به امکانات و اهداف شما طراحی پوسته وردپرس را به همراه افزونه های وردپرس مورد نیاز انجام می دهیم . مشاوره قبل از طراحی سایت وردپرسی و آموزش پس از طراحی وردپرس به شما کاملا رایگان می باشد.

آموزش طراحی سایت دیجی پدیا

آموزش طراحی سایت بدون محدودیت سن و بدون نیاز به دانش یا علم قبلی در زمینه طراحی سایت به طور خصوصی یا نیمه خصوصی به شما توسط تیم دیجی پدیا خدمت رسانی می شود . پس از آموزش توسط ما و همراه با ما می توانید به بازار کسب و کار الکترونیک و دیجیتالی وارد شوید و در صورت عدم توافق همکاری با تیم دیجی پدیا و خارج از محیط دیجی پدیا ما را به عنوان رزومه خودتان معرفی نمائید و شاغل شوید .

شما هم الآن دیجی پدیایی شوید ...
Plan L
Plan
آموزش طراحی سایت
 • بدون محدودیت سنی
 • بدون نیاز به دانش قبلی
 • امکان قسط بندی چند ماهه
 • ارائه پروفایل تجاری و بیزنسی (رایگان)
 • بدون محدودیت زمانی برای یادگیری و رزومه سازی
یکبار بیازمائید
Plan D
Plan
طراحی و برنامه نویسی سایت
 • انتخاب CMS رایگان یا اختصاصی
 • آموزش استفاده از سایت حضوری (رایگان)
 • حجم کم کدها با واکنشگرایی و سرعت بالا
 • تأئیدیه سایت از GTmetrix , Search Console
 • بهینه سازی و SEO استاندارد (سفید) صفحه اول گوگل
 • امنیت و ایمنی بالا + 10 روز تولید محتوای رایگان با آموزش
سفارش دهید
Plan S
Plan
خدمات و پشتیبانی سایت
 • هک و امنیت (debug) سایت
 • ویرایش UI & UX ظاهری سایت
 • توسعه و برنامه نویسی بهینه سایت
 • تولید محتوای استاندارد و یونیک با SEO بروز
 • پشتیبانی سایت و هاستینگ (وب مستر سایت)
درخواست کنید
بررسی SEO و بهینه سازی سایت

می توانید به آسانی با تایپ سایت تان در باکس زیر وضعیت بهینه سازی و SEO سایت تان را به طور تخصصی مشاهده نمائید و در جهت رفع مشکل ها با ما به طور رایگان مشاوره کنید .

بررسی عملکرد طراحی سایت با GTmetrix

جی تی متریکس سایت محبوب در بررسی عملکرد سایت تان می باشد که با تایپ سایت تان در باکس زیر می توانید میزان سرعت و کَش و ... سایت تان را بررسی کنید و برای پیشرفت و بهبود سایت تان با ما به طور رایگان مشاوره کنید .

بررسی استاندارد طراحی سایت با W3C

اگر می خواهید بدانید که کدهای سایت شما استاندارد هستند در باکس زیر سایت تان را تایپ کنید تا بررسی شود ؛ این بررسی توسط کنسرسیوم جهانی وب W3C انجام می شود و در صورت وجود خطای کُدینگ با ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان به شما بدهیم .

بررسی اعتبار سایت با Alexa

سایت الکسا از لحاظ عمومی یکسری اطلاعات از اعتبار سایت شما را مانند : کلمه های پر ترافیک جستجو ، رتبه سایت در جهان ، تعداد بک لینک های سایت تان و ... به شما به طور عمومی نمایش می دهد .

بررسی Alexa
اطلاعات دامنه ایرنیک

ایرنیک (IRNIC) مرکز ثبت دامنه های مرتبه اول کشور

نظر برخی از مشتریان طراحی سایت دیجی پدیا

شما هم می توانید با مشاوره رایگان به راحتی طراحی و برنامه نویسی سایت خودتان را داشته باشید و دیجی پدیایی شوید ...

×
09026016472 026-34443275 البرز - کرج - فاز 1 گوهردشت - خیابان 11 شرقی